Banner Home  CopyProducent kotłów co

Firma P.P.H.U. FOKUS jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji kotłów i pieców centralnego ogrzewania. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się w produkcji kotłów i pieców co. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Od pierwszych dni istnienia firmy P.P.H.U. FOKUS postawiliśmy na jakość, ekologię i wysokoenergetyczność wytwarzanych przez nas kotłów.

Nowoczesne technologie

W celu zapewnienia wysokiej jakości produkowanych przez nas kotłów i pieców centralnego ogrzewania sukcesywnie modernizujemy linie produkcyjną wzbogacając ją o nowoczesne technologie wypalania, zaginania i malowania.

Oferta kotłów i pieców

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kotły i piece centralnego ogrzewania, które zostały podzielone na linie w zależności od zastosowanych rozwiązań technologicznych podnoszących efektywność naszych kotłów i podwyższających komfort ich użytkowania.

W sprzedaży dostępne są kotły miałowe do spalania miału, mieszanki miałowo-węglowej, węgla, groszku, kotły uniwersalne na paliwa stałe takie jak węgiel, groszek, makulatura, drewno, kotły z podajnikiem. Dopełnienie oferty stanowią akcesoria, palniki na pellet oraz sterowniki.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi i ciągłym szkoleniom kadry pracowniczej możemy zaoferować Państwu najwyższy poziom obsługi. Nasze, wysokiej jakości kotły i piece CO cieszą się ogromną popularnością nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym. Mamy nadzieję, że sprostamy wymaganiom i oczekiwaniom jakie postawią Państwo naszej firmie.

Profesjonalne doradztwo

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w doborze optymalnego dla Państwa potrzeb kotła co. Dokonają również potrzebnych pomiarów kotłowni oraz udzielą cennych wskazówek związanych z eksploatowaniem urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami firmy FOKUS – producenta pieców co.